WordPress İçin En İyi Canlı Destek Eklentisi: Tawk.to Kurulumu ve Ayarları
WordPress Eklentileri WordPress

WordPress Canlı Destek Eklentisi: Tawk.to Kurulumu ve Ayarları

Merhaba Arkadaşlar, Ben WordPress Uzmanı Buğra Yazar. WordPress Dersleri eğitim serisinin bugünkü bölümünde WordPress İçin En İyi Canlı Destek Eklentisi: Tawk.to Kurulumu ve Ayarlarını yapacağız.

WordPress İçin En İyi Canlı Destek Eklentisi: Tawk.to Kurulumu ve Ayarları

Tawk.To Live Chat – WordPress eklentisi

Tawk.To Live Chat

WordPress kurulumlu olan sitenizdeki kullanıcılar veya müşterilerinizle iletişime geçip konuşabildiğiniz  onları izleyebildiğiniz soru cevap yapabildiğiniz bir mekanizmadır. Ücretsiz kullanımı ve kurulumu ile sizlere kullanıcı ile iletişiminizi sağlamaktadır. Tawk.to, dünyada en çok kullanılan 1 numaralı sohbet uygulamasıdır. Web sitenizin ziyaretçilerini eş zamanlı  izleyerek önemli bilgiler edinin.
Her zaman bağlantıda kalın.Canlı Sohbet, müşterileriniz için elverişlidir, sorunlu noktalarda onlara yardımcı olur ve sonuç olarak daha iyi müşteri desteği ve daha yüksek dönüşümler oluşturmanız sağlanır.

Tek bir gösterge paneli ile bir çok site için kullanıma uygundur. Çevrimiçi iletişim müşteri deneyimi kazandırır. Tüm modern tarayıcılarla uyumlu olan tawk.to, işletmelerin gerçek zamanlı gerçek insanlarla iletişim kurmaya yönelik artan ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkan ücretsiz canlı sohbet yazılımıdır.

Neden tawk.to kullanmalısınız?

  • tawk.to, WordPress ile sorunsuz bir şekilde bütünleşen ücretsiz bir canlı sohbet uygulamasıdır!
  • 250000’den fazla şirket, müşterilerine gerçek zamanlı destek ve hizmet sağlamak için tawk.to kullanıyor.
  •  Müşteri veya satış kaybetmeyin, tawk.to ile web sitenizin ziyaretçilerini en çok ihtiyaç duydukları anda izleyebilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz.
  • tawk.to, kullanıcılarına destek sunmaktadır. Tawk.to, ile iletişime geçmek için sohbet başlatabilir veya [email protected] ile iletişim kurabilirsiniz.

Tawk.to’nun neden ücretsiz olduğunu öğrenmek için buraya tıklayın.

Henüz hesabınız yok ise buradan hesap açabilirsiniz.