WordPress Uzmanı

+10 Yıllık Tecrübe +250'den fazla kurumsal referans

WordPress uzmanına mı ihtiyacınız var?

WordPress konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WordPress uzmanı ile çalışmak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar.

Şirketiniz için kurumsal bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde veya mevcut internet sitenizin yenilenmesi konusunda WordPress uzmanı ile beraber çalışmanız en doğru seçenek olacaktır. WorPress yapısı gereği içinde bir sürü özellik barındıran dinamik bir içerik yönetim sistemi olmasına rağmen kurumsal kimliğinize uygun tema düzenlemesi, tema kurulumu, türkçeleştirme ve diğer teknik destek işleri için işin uzmanından destek alın.

WordPres Blog

Blog yazmaya hazır mısınız?
WordPress blog kurulumu ile dilediğiniz temanın kurulumu yaparak kullanmaya hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

WordPres Blog

Kurumsal WordPress

Firmanızın dijital ortamda var olmasını mı istiyorsunuz? Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

Kurumsal WordPress

E-Ticaret Sitesi

WordPress E-ticaret kurulumu ile hedef kitlenizi genişletebileceğinizi ve online olarak daha fazla kazanç sağlayacağınızı biliyor musunuz?

E-Ticaret Sitesi

WordPress uzmanı nedir?

WordPress konusunda, yapmış olduğu çalışmalar ile kendisini kanıtlamış, WordPress alanında (Yazılım, Tasarım, SEO, Bakım ve Destek) gibi konulara sahip kişilere wordpress uzmanı deniir.

WordPress Php ile geliştirilmiş hazır bir CMS sistemidir. Cms sistemi ise kontrolü sizin elinizde olan bir içerik yönetim sistemi anlamına gleir. WordPress altyapısını çok iyi bir şekilde bilen ve hızlı çözüm üreten kişilere WordPress uzmanı denir. İyi bir wp uzmanı firmanızın kurumsal kimliğine uygun site hazırlar. Siteniz Mobil ve SEO kriterlerine uygun olarak hazırlandığında Google ve diğer arama motorlarında görünürlüğünüz artar. Teknik anlamda wordpress’in nasıl çalıştığını bilen ve olası problemlere karşı hızlı çözüm üreten kişilere wordpress uzmanı denir. WP uzmanı olarakta isimlendirilmektedir.

WordPress SEO ile yükselmeye hazır olun!

SEO raporlarını detaylı incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

WordPress uzmanı ile web sitenizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları için çalışabilirsiniz. Uzun bir iş birlikteliği olmasını istiyorsanız derdinizi iyi anlayan, sizinle aynı dili konuşan ve maddi-manevi sizi yormayacak bir WordPress seo uzmanı ile hem iyi bir web sitesine sahip olursunuz hemde internette daha görünüz olursunuz.

Daha fazla SEO içeriği için: bugrayazar.com.tr/SEO bağlantısını, Buğra YAZAR ile WordPress Eğitimi için: bugrayazar.com.tr/wordpress-egitimi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

WordPress uzmanı arıyorum

WordPress Uzmanı, Yazılımcı, Geliştirici - Buğra Yazar

WordPress konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WordPress uzmanı ile çalışmak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Kurumsal, Blog, ve E-Ticaret siteleriniz için  Web Tasarım, Yazılım, SEO konularında danışmanlık hizmeti veren, fatura kesebilen, işleri disiplin ile zamanında teslim eden 10 yıllık WordPress tecrübesine sahip firmayız.

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress Uzmanları'nın Uzmanlık Alanları Neler? - Buğra Yazar
WordPress Uzmanları’nın Uzmanlık Alanları Neler? – Buğra Yazar

WordPress Uzmanı, php altyapısına sahip WordPress yazılımları konusunda, yapmış olduğu çalışmalar ile kendisini kanıtlamış, WordPress alanında (Yazılım, Tasarım, SEO) gibi konularda bilgi sahibi olan kişi demektir.

WordPress uzmanları bireysel ya da kurumsal olarak çalışmalar yapabilmektedirler. Genellikle referans sahibi kişilerdir ve yaptıkları işlerden kendilerine referans oluştururlar. Yaptıkları her başarılı işlem kendileri için birer referans kaynağıdır. İyi bir wp uzmanı internet sitenizin tasarımı, yazılımı, site ve site dışı seo çalışmalarını iyi bir strateji ile yaparak, sitenizin Google’da yükselmesine yardımcı olabilir.

WordPress SEO hizmeti ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın.
Detaylı bilgi için; bugrayazar.com.tr/wordpress-seo

WordPress Uzmanı Site Kurarken Yardım Eder mi?

Wordpress Uzmanı ve Danışmanı - Buğra Yazar
WordPress Uzmanı ve Danışmanı – Buğra Yazar

Web sitenizi kendiniz veya bir wordpress danışmanı ile beraber hazırlamış olabilirsiniz. Ancak hazırlamış olduğunuz internet sitenizin oluşturulması ve kurulum aşamasında WordPress uzmanlarından yardım almanız çok önemlidir. Domain satın alımından, dns güncellemesine, domain hosting bağlantısından, ssl kurulumuna kadar bir çok konuda sizi doğru şekilde yönlendirebilir.

WordPress Uzmanları, sitenizin neresinde ne olmasını istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Onlar sizin yerinize sitesini en kullanışlı hale getirecektir. Müşterinin dikkatini çekebilecek, uzun süre kullanımda kalabilecek içerikleri sizlere hazırlayacaklardır. Günümüzde yazılımcı veya programcı olarak bilinen kişiler WordPress uzmanı olarak bilinmektedir. WordPress uzmanları kurumsal olan ve işlemlerini internet sayfaları üzerinden yürüten tüm şirketlerde bulunması gerekmektedir. Web sitenizin sürekli güncellenmesi, aktif olması için çalışmaların yapılması gereklidir.

Detaylı bilgi için; Bugrayazar.com.tr/WordPressKurulum

Freelance WordPress Uzmanı

WordPress altyapısını kullanan herhangi bir internet sitesinde gezinirken web sitesi hazırlanması aşamasında yardım aldığınız freelance WordPress uzmanı yaptıkları işlemler size basit bir gelse, sizlere zaman kazandırmak ve sitenizi daha kullanışlı hale getirmek için çalışmalar yapmak için efor harcarlar.

Ancak çoğu zaman bu durum oldukça zahmetli ve deneyim gerektiren işlerdir. İnternet sitenizde hangi ürünlere yer verileceği, anasayfanızda hangi ürünlerin olacağı, hakkımızda, hizmetler, ürünler, ürün detay ve iletişim sayfalarında hangi konular hakkında bilgilerin yer alacağını belirlemek önemli bir iştir. WordPress danışmanı bu konuların hepsiyle yakından ilgilenerek sitenizin daha Google’da görünür olmasını hedeflemektedir. Web site tasarımları ile ilgili her aşamada WordPress uzmanlarından yardım alınmalıdır. Sizde WordPress hizmetleri ile kurumsal kimliğinize uygun web sitesi yaptırmak, yada Google’da yükselmek istiyorsanız bana ulaşın.

WordPress uzmanı ile çalışmak ve hayalinizdeki projeyi WordPress ile hayata geçirmek ve işi uzmanına bırakmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

  Teklif Talebi

  Markanızın WordPress veya SEO konusunda yardıma mı ihtiyacı var? Lütfen benimle iletişime geçin, yardımcı
  olmaktan memnuniyet duyarım.


  “WordPress Uzmanı” için 25 Yorum

  1. Google SEO konusunda kendisinden edindiğimiz tecrübeler oldu. İşini severek, tutkuyla yapan bir uzman. En ince ayrıntıları ve hassas noktaları tüm şeffaflığıyla aktarmaktadır. Fiyat politikasında da oldukça ideal şartlar sağlayan ve müşterilerine çözüm odaklı hizmetler veren birisidir. Endişe etmeden güvenilir bir şekilde çalışabilirsiniz.

  2. Buğra bey ile kişisel web sitem için çok uğraştık gerçekten kendisine teşekkür ediyorum WordPress alanında gerçekten başarılı birisi.

   1. Deniz Bey,
    Yorumunuz için teşekkür ederim farklı projelerde tekrar görüşmek üzere.
    Sevgiler.

  3. WordPress sitemiz icin SEO hizmeti aldık. Sadece para için yapmadığı her yönüyle belli. Kendi işi gibi sahiplenmesinden dolayı google aramalarında üst sıraları zorluyoruz. Ortalamama 4 aydır beraberiz. 2. Ayda telefonlarımız çalmaya başladı.

   1. Yorumunuz için teşekkür ederim Eren Bey uzun yıllar çalışmak dileğiyle

  4. Kendisinden henüz hizmet almadım. Tam domainimin süresi doluyordu ki 1.5 yıl önce yardımcı oldu sağolsun halen ödeyeceğim 🙂
   Bugüne kadar WordPress hakkında sorupta cevabını alamadığım soru olmamıştır. Kişilik olarak samimi bir yapıya sahip. Aynı zamanda tam yeni nesil bir aile babası.
   Herkes bildiği işi yapmalı diye düşünüyorum. Buğra hocam ise gerçek bir WordPress uzmanı.
   Hayırlı işler dilerim hocam 🙂

   1. Çok çok teşekkür ederim ufakta olsa bir faydamız olmuşsa ne güzel

  5. Buğra Bey gayet işinin ehli, iletişimi güçlü, pozitif bir insan. Kendisinden aldığım derslerde iki kişilik zinde bir ekip yarattık. Her ne kadar, bana zor soru sor bunlar kolay sorular deyip dursa da 🙂 O kolay dediği sorular benim işimde çok önemli noktaları dolduruyor. Kendisinden ders almak için Beylikdüzünden Pendiğe geliyorum, ben yoldayken gün bitiyor, mevsim değişiyor, ama Buğra Bey ile biliyorum ki işim de gelişiyor. Çok mümtaz, pek mahir, esaslı bir şahsiyet. İnşallah devamlı bir birlikteliğimiz olur, zira kaliteli insanlar her zaman insanın karşısına çıkmıyor. Son sözüm de şu olsun, Bu adam işi biliyor.

   1. Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim Taner Bey. Benim içinde çok keyifli bir deneyim oldu. Ne zaman ihtiyacınız olursa yarımcı olmaya hazırım

  6. Iyi bir websitesi olusturmak istiyorsunuz ama bu isin ustesinden nasil geleceginizi bilemiyor musunuz? Bu isi profesyonelinden ogrenin. Hem ogretip, hem websitesi kurulumda sizlere yardimci oluyor. Yol haritasi ciziyor ve her asamayi tane tane anlatiyor. Aldığım WordPress eğitiminden çok memnun kaldim. Tavsiye ederim.

  7. Buğra Bey ile http://www.ascit.com.tr için yaklaşık 3 yıldır çalışıyoruz. Aldığımız seo hizmeti sayesinde çit, çit firması, çit sistemleri gibi bir çok anahtar kelimede yükselişe geçtik. Sitemizin altyapısının seo uyumlu olmadığını söylediğinde çok masraf çıkar sanıyorduk, sitenin yenilenmesinden teknik seo hatalarının çözümüne kadar hem disiplinli çalışıyor hemde fiyat konusunda gerçekten elinden geleni yapan bir insan. umarız bu beraberliğimiz uzun yıllar sürer.

   1. Benim gözümde Türkiye’nin en iyi çit firması sizsiniz. Dolayısı ile yaptığım tek şey sizi hak ettiğiniz yere çıkartmak oldu 🙂

   1. Merhaba Elifcan Hanım,
    Eposta adresinize konuyla alakalı dönüş yaptım.

  8. Mevcutta PHP ile yazılan ve emlak haber/ilan yayıncılığı yaptığımız portalımızı, daha hızlı ve sağlıklı geliştirmeler yapmak için WordPress’e taşıma düşüncesindeyiz.
   Konseptimize uygun temalar da seçtik.

   Bu süreçte ve sonrasında nasıl yardımcı olabilirsiniz?

   Teşekkürler, iyi çalışmalar.

   1. Merhaba Atıl Bey,
    Kurumsal kimliğinize uygun WordPress tema kurulumu ve içeriklerin benim tarafımdan taşınmasını istiyorsanız, tüm SEO ayarlarını eksiksiz yaparak taşıma yapabilirim.
    Kurulum sırasında SEO ve gerekli eklentiler tarafımdan ücretsiz kurulmaktadır.
    Detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz info@bugrayazar.com.tr adresine mail atmanızı rica ederim.

  9. WordPress Uzmanı olarak bir kaç kez iş yaptık. Sorunlara karşı analitik yaklaşımı sayesinde sorunlarımızı hızlıca çözdük her seferinde. Kalıcı ve geçici çözümleri olmak üzere çözüm ortağıdır kendisi. İlgisine teşekkür ediyorum.

    1. Merhaba Buğra bey size bir sorum olacak ben WordPress premium paketini aldım ama sitemde özelleştir bölümünden WordPress simgesini kaldır yerine tıklamak istiyorum işletme paketi gerekiyor diyor ben bi kaç makale okumuştum tema düzenle yeri gibi bi bölümde php kodu silince oluyor yazıyordu ama ben o bölümü bulamıyorum ve ya WordPress kaldırdı mı bu işlemi. Cevaplarsanız sevinirim iyi günler.

     1. Merhaba,
      Hostinginizi wordpress.com üzerinden oluşturduysanız paket özelliklerine göre bazı şeyleri kullanmanız kısıtlanabiliyor.
      Size tavsiyem hostinginizi farklı bir firmadan alıp domaininizi hostinge bağlamanız.
      Profesyonel destek isterseniz http://www.sekme.net adresinden WordPress hosting satın aldıktan sonra ticket açarak yardım isteyebilirsiniz.
      Sevgiler.

  10. Kendisinden aldıgımız WordPress danışmanlık hizmeti sayesinde dijital ortamda iyi bir yer edindik teşekkürler Bugra Bey

   1. Sizinle çalışmak benim için güzel bir tecrübeydi teşekkürler Rıdvan Bey.

  11. Çalışmaya başladık çok ilgili çok iyi insan seo konusunda gerçekten pro herkeze tavsiye ederim eğerki sitelerinize değer veriyorsanız tabi

  Comments are closed.