Markanız için daha fazlası...

WORDPRESS TEMA DÜZENLEME HİZMETİ

WordPress Web Tasarım Hizmeti

WordPress altyapı kullanan veya kullanmak isteyenler için mevcut web sitesinin düzenlenmesi, tasarımsal düzenlemeleri veya extra modüllerin eklenmesi gibi hizmetler sunmaktayım. kurumsal, kişisel ve E-ticaret siteniz için tema düzenlemesi yapıyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun şekilde logonuzu ve kimliğinizi yansıtan renkleri kullanarak ihtiyacınız olan yazı ve sayfaları oluşturuyoruz. Satın aldığınız temadaki talep ettiğiniz düzenlemeleri yapıyoruz.

WordPress Teması Düzenleme

“10 yıllık WordPress tecrübesi ile 200+’den fazla kurumsal proje yaptık. Temanızı düzenlemeye hazırız. Siz işi uzmanına bırakmaya hazır mısınız?”

 • Daha önce anlaşmış olduğunuz ve sadece temayı aktif hale getirip işin geri kalan kısmına bilgisi ve tecrübesi yetmeyerek işi yarım bırakıp ortadan kaybolan kişilerle çalışmış olabilirsiniz.
 • Yukarıda bahsettiğimiz kişilerin yarım bırakmış olduğu işi profesyonelce tamamlayarak web sitenizin son derece işlevsel ve güzel görünümlü olmasını sağlarız. Bu sırada sizlerin yapması gereken tek şey gönül rahatlığıyla belirtilen tarihi beklemek olacaktır.
 • Web sitenizdeki temanız için gerekli eklentileri temanıza yükleyerek daha şık ve diğer web sitelerinden farklı bir web sitesine sahip olmanızı sağlarız.
 • Yalnızca eklentilerle yapılan düzenlemelerin yanı sıra kodsal düzenlemeler yaparak isteklerinizi gerçekleştiririz.

Anahtar teslim olarak yaptığımız sitelere bakmak için tıklayın. Bugrayazar.com/Referanslar

Sizlere birkaç maddeyle WordPress Tema Düzenleme Hizmetinden faydalanmanın sizlere ne gibi yararlar sağlayacağını açıklamaya çalıştık..

Tema Düzenleme Hizmeti Size Neler Kazandırır?

Sizler bazı sitelerden hazır temalar satın alarak herhangi bir şekilde temanızı aktif hale getirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Maalesef bazen herşey göründüğü kadar kolay olmuyor. Satın aldığınız ve uygulamaya çalışıyor olduğunuz temanızda bazen hatalar olabilir. Bu nokta işin uzmanından destek almanız hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmanızı sağlar. Bu hataları çözebilmeniz için hem iyi bir ingilizce bilginizin olması hem de yazılımsal bilgilere sahip olmanız gerekmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz WordPress Tema Düzenleme Hizmeti yazımızda bahsetmiş olduğumuz her şeyi biz sizler için profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Temanızı uygulandıktan sonra işler bitmiş olmuyor. Bazı önemli eklentiler ekleyerek web sitenizi her konuda en iyi hale getirerek sizlerin kullanımına en kısa sürede sunuyoruz.

WordPress Tema Düzenleme Hizmeti

Blog Tema Düzenleme

1.000 TL / Başlayan Fiyatlarla
 • Kurumsal Kimliğe Uygun Tema Düzenleme
 • Tema Türkçeleştirme
 • Ux Optimizasyonu

Kurumsal Tema Düzenleme

2.000 TL Başlayan Fiyatlarla
 • Kurumsal Kimliğe Uygun Tema Düzenleme
 • Tema Türkçeleştirme
 • Ux Optimizasyonu

Eticaret Tema Düzenleme

3.000 TL Başlayan Fiyatlarla
 • Kurumsal Kimliğe Uygun Tema Düzenleme
 • Tema Türkçeleştirme
 • Ux Optimizasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress site kurulumu için nelere ihtiyacım var?

Alan adı (Domain), Barındırma Hizmeti (Hosting), Site Teması (Themes) ve son olarak sitenizin içeriklerinin önceden hazırlanmış olması gerekmektedir. Eğer domain veya hostinginiz yoksa sizin adınıza oluşturabiliriz.

Alan adı veya hosting konusunda bilgim yok yardımcı olur musunuz?

Alan adı, internetteki site isminiz anlamına gelmektedir. Örneğin bugrayazar.com.tr bir alan adıdır. Eğer bu alan adını satın almadıysanız bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için satın alabiliriz.

Hosting ise sitenize yükleyeceğimiz dosyaların çalışması için gereken dosya barındırma servisidir. Bu olmazsa sitenizi açamayız. Eğer bu konuda bilginiz yoksa yine sizin adınıza bu servisleri oluşturabiliriz.

Size istediğim zaman ulaşabilir miyim?

E-Posta, Telefon, WhatsApp, Skype üzerinden 09:00 – 19:00 mesai saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Sitemi yenilediğimde eski içeriklerim kaybolur mu?

Altyapınız WordPress ise çalışmaya başlamadan önce yedek alarak yeni hazırlayacağımız internet sitesine taşıyabiliriz.

Site tamamlandıktan sonra destek veriyor musunuz?

Hazırladığımız her web sitesi için bizim tarafımızdan kaynaklanan problemleri hızlı bir şekilde çözüyoruz. Eğer farklı bir modül yada yazılım talebiniz olursa da harcayacağımız mesai saatini hesaplayıp, en uygun fiyatı vererek isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

Kişisel blog kurulumlarında 3 gün, Kurumsal web sitelerde 7 gün, E-ticaret sitelerinde 15 iş gününde sitenizi teslim ediyoruz.