WordPress SEO Uzmanı

WordPress‘in arama motorları ile iyi çalışacak şekilde tasarlanması gibi bir avantajı vardır. WordPress SEO Uzmanı bu avantajların farkındadır ve bunları nasıl kullanacağını çok iyi bilir.  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık seo paketi ile rakiplerinizi geçmeye hazır mısınız?

WordPress kullanan kurumsal bir sitenin 6 aylık performans raporunu inceleyebilirsiniz. 

Google Search Console 6 Aylık Performans Raporu
Google Search Console 6 Aylık Performans Raporu

WordPress SEO Uzmanının Görevi

WordPress SEO Uzmanı WordPress temasıyla tasarlanan internet sitelerinde nasıl SEO çalışması yapılması gerektiğine dair stratejiler oluşturup bunları uygulamaktadır . Arama motorları bir WordPress sitesinin kaynak kodunu kolayca tarayabilir, bu da bir web programcısının bir siteyi optimize ederken karşılaştığı meseleleri ortadan kaldırır.

WordPress SEO Hizmeti

WordPress altyapılı SEO için daha avantajlıdır. Sizde bu avantajı fırsata çevirmek için seo hizmeti ile hızlıca yükselişe geçebilirsiniz. Freelance SEO desteği alarak 2-3 ay gibi kısa bir sürede ciddi performans ve müşteri dönüşümü elde ederek Google’da yükselmenin keyfini çıkaracaksınız.

WordPress, arama motorlarını sevmek için tasarlanmış diyebiliriz. Bir çok WordPress temaları, World Wide Web Consortium (W3C) ‘un  standartlarına uygun kod olan geçerli bir koda sahiptir. Sitenizi yayına aldığınız ilk dakikadan itibaren bu standartlara uyması arama motorlarının sitenize daha kolay ulaşmasını sağlar. [box type=”info” align=”” class=”” width=””]Diğer WP hizmetlerim için Bugrayazar.com/WordPress-Hizmetleri bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.[/box]

[contact-form-7 404 "Not Found"]