Markanız için daha fazlası...

WordPress Kurulum

WordPress Kurulum Hizmeti

Blog, Eticaret ve Woocommerce uzmanı olarak e-ticaret kurulumu hizmeti vermekteyim. Ücretli veya ücretsiz satın almış olduğunuz WordPress temalarının eksiksiz bir şekilde kurulması, türkçeleştirilmesi, eklenti ayarlarının yapılması ve genel wp ayarlarının yapılması gibi işlemleri yapmaktayım.

Wordpress kişisel blog kurulumu, kurumsal site kurulumu ve bloggerlar için WordPress blog sitesi kurulumu yapıyorum. Siz beğendiğiniz temayı seçin düzgün ve eksiksiz biçimde kurulumu tamamlayıp teslim edeyim.

Web Sitesi Özellikleri

 • Modern Web Tasarım

  Web siteniz en modern ve etkileyici tasarımlar ile hazırlanır.

 • Mobil Uyumlu

  Ziyaretçilerinizin daha iyi bir deneyim elde etmesi sağlanır.

 • Yönetilebilir

  Sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

 • Mail Hesabı

  Kurumsal mail hesabı ile yeni bir imaj kazanacaksınız.

 • Hızlı Teslimat

  Web siteniz 7 gün içerisinde kullanıma hazır.

 • Ücretsiz Destek

  Bir telefon kadar uzağınızdayız.

WordPress Kurulum Fiyatları

Kişisel Web Sitesi

Kendinize özel web siteniz ile hedefleriniz çok daha ulaşılabilir!
1.000 TL / Başlayan Fiyatlarla
 • Yönetim Paneli
 • Modern Sayfa Tasarımı
 • Mobil Uyumlu
 • Blog Modülü
 • Yönetim Paneli
 • SEO Optimizasyonu

Kurumsal

Markanızı ve ürünlerinizi dijital ortama taşıyabilirsiniz.
1.800 TL Başlayan Fiyatlarla
 • Yönetim Paneli
 • Modern Sayfa Tasarımı
 • Mobil Uyumlu
 • 1 Dil Seçeneği
 • Blog Modülü
 • İletişim Formu
 • Ürün ve Hizmet Sayfaları
 • SEO Optimizasyonu

E-Ticaret

Online alışveriş ile ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtın.
2.300 TL Başlayan Fiyatlarla
 • Yönetim Paneli
 • Eticaret Mağaza Tasarımı
 • Mobil Uyumlu
 • 1 Dil Seçeneği
 • Ürün Yönetimi
 • Ödeme ve Kargo Modülleri
 • Hizmet Sayfaları
 • Ürün Yönetimi
 • SEO Optimizasyonu

Web Tasarım Hizmetinde Süreç Nasıl İlerliyor?

1. ADIM: ÖN ÖDEME

Size teklif göndereceğimiz teklif maili üzerinden teklif onayı ve ön ödeme istenir. Yapılacak tüm çalışmalar detaylı olarak mailde yazmaktadır.

3. ADIM: DEMO SİTE

Seçilen temayı demo bir siteye kurup siteyi kurup düzenlemeler yapılır tüm çalışmalar bitince yayına almak için onay alınır.

5. ADIM: WordPress EĞİTİM

WordPress ile alakalı 30 dakikalık yönetim paneli eğitimi verilir.

2. ADIM: TEMA SEÇİMİ

Sizin için uygun olacağını düşündüğümüz örnek temalar tarafınıza gönderilir ve onay alınır. (Onay aldıktan sonra farklı bir temanın kurulumu istenirse extra ücretlendirilir.)

4. ADIM: SİTEYİ YAYINA ALMAK

Kalan ödeme tahsil edildikten sonra domain ve hosting bilgileriniz istenerek sitenizi yayına alırız.

6. ADIM: FATURA

Fatura bilgileriniz alınarak tarafınıza e-fatura gönderilir.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress site kurulumu için nelere ihtiyacım var?

Alan adı (Domain), Barındırma Hizmeti (Hosting), Site Teması (Themes) ve son olarak sitenizin içeriklerinin önceden hazırlanmış olması gerekmektedir. Eğer domain veya hostinginiz yoksa sizin adınıza oluşturabiliriz.

Alan adı veya hosting konusunda bilgim yok yardımcı olur musunuz?

Alan adı, internetteki site isminiz anlamına gelmektedir. Örneğin bugrayazar.com.tr bir alan adıdır. Eğer bu alan adını satın almadıysanız bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için satın alabiliriz.

Hosting ise sitenize yükleyeceğimiz dosyaların çalışması için gereken dosya barındırma servisidir. Bu olmazsa sitenizi açamayız. Eğer bu konuda bilginiz yoksa yine sizin adınıza bu servisleri oluşturabiliriz.

Size istediğim zaman ulaşabilir miyim?

E-Posta, Telefon, WhatsApp, Skype üzerinden 09:00 – 19:00 mesai saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Sitemi yenilediğimde eski içeriklerim kaybolur mu?

Altyapınız WordPress ise çalışmaya başlamadan önce yedek alarak yeni hazırlayacağımız internet sitesine taşıyabiliriz.

Site tamamlandıktan sonra destek veriyor musunuz?

Hazırladığımız her web sitesi için bizim tarafımızdan kaynaklanan problemleri hızlı bir şekilde çözüyoruz. Eğer farklı bir modül yada yazılım talebiniz olursa da harcayacağımız mesai saatini hesaplayıp, en uygun fiyatı vererek isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

Kişisel blog kurulumlarında 3 gün, Kurumsal web sitelerde 7 gün, E-ticaret sitelerinde 15 iş gününde sitenizi teslim ediyoruz.

WordPress Site Yaptırmak İstiyorum

Seçtiğiniz WordPress temasına göre blogunuz, websiteniz resmi, rahat veya eğlenceli görünebilir. WordPress tema tasarımı hizmeti son zamanların en popüler içerik yönetim sistemidir.

Websitenizin veya blogunuzun planlamasını iyi yaparak bir temada karar vermek en akılcı karar gibi görünüyor. WordPress tema tasarımı yaptırmak basit bir iş değildir. Kolay gibi görünen ama kendi içinde zorlukları olan bir yazılım sistemidir. Karşınıza çıkacak olan WordPress tema tasarımı hizmetleri ve WordPress tema tasarımı paketlerinden size en uygun olanı seçip, bütçenize uygun olan WordPress tema tasarımı hizmeti fiyatları ve WordPress tema kurulum fiyatlarıyla seçebilir ve satın alabilirsiniz.

WordPress tema yükleme hizmetinin iyi olması için yazılımının üst düzey bir şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. WordPress tema tasarımı satın al ve WordPress tema tasarımı istiyorum dediğiniz takdirde yapmanız gereken WordPress tema tasarım kurulum hizmetleri ve WordPress tema hizmetleri yazdığınızda sitesine girip en kaliteli ve güvenilir WordPress tema tasarım paketleri ve WordPress tema tasarımı hizmetlerinden bütçenize en ideal olan WordPress tema tasarımı yaptırma fiyatları ve WordPress tema tasarımı paket fiyatlarından dilediğinizi seçip satın alabilirsiniz.

WordPress Site Kurulum Hizmeti

WordPress web sitesi kurmak için çok popüler bir platformdur. Gerek kişisel gerekse kurumsal işler için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hızlı, Kolay ve Türkçe yönetim paneli ile WordPress site kurulumu konusunda profesyonel destek almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi tek tek adımları takip ederek size WordPress site kurulumu yaptığımızı anlatacağız.

WordPress Evrenine Başlagıç

 1. Ana içeriğinizi belirleme
 2. Alan adı seçimi
 3. Hosting seçimi
 4. WordPress kurulumu
 5. Temanızı seçimi ve kurulumu
 6. Gerekli ve önemli eklentilerin kurulumu

1. Ana içeriğinizi belirleme

Kuracağımız sitede neyi amaçladığınız önemlidir. Çünkü, bir blog sayfası ile e ticaret sayfası aynı amaçları aynı fonksiyonları barındırmamaktadır. Kuracağınız sayfa bir blog mu, kurumsal site mi? yoksa e ticaret sitesi mi bunları proje başlangıcında birlikte karar vermeniz gerekir. Eğer çoktan karar verdiyseniz eğer bir sonraki adıma geçebiliriz.

2. Alan adı seçimi

Üzerinde uzun uzun düşünülmesi gereken bir konudur çünkü kullandığınız alan adı sizin marka yüzünüz olacaktır. Aynı caddede yürüdüğünüz zaman tabeladan markanın adını gördüğümüz gibi. Tabela o markanın bir nevi yüzüdür çünkü onla hatırlanır onla aranır. Alan adının önemini saymakla bitiremeyiz. Okunması kolay, akılda kalacak ve jenerik bir alan adı belirlememiniz önemlidir. Kolay telaffuz edilen adlar seçmelisiniz. Seçtiğiniz alan adının sonuna gelecek uzantıyı ise yine birlikte belirleyebiliriz. En uygun bulduğunuz ve sitenizle örtüşen örneğin .com, .net veya .com.tr olan bir uzantıyı seçerek bu alan adı ile eşsiz bir markaya dönüşebilirsiniz.

Alan adı belirlemenin en kolay yollarından biri olan www.domainr.com sitesine girerek kendiniz veya firmanız için en uygun alan adının önceden satın alınıp alınmadığını kontrol edebilirsiniz. Alan adı belirlemeniz bittikten sonra karar verdiğiniz alan adını Sekme.net/Alan-Adi firmamızdan diğer firmalara göre ucuz ve daha ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

3. Hosting hizmeti

Doğru web hosting hizmeti veren yerleri biraz bulmak zordur ve bulurken araştırılması  bakılması gereken bazı özellikler vardır.

 • Web sitenizde ne kadar kaynağa ihtiyacı var önünüzdeki 1 yıl için planınız ne ve ne kadar büyütmek istediğiniz.
 • 7/24 ve 365 gün sağlıklı şekilde çalışan stabil bir web host çok önemlidir.
 • Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman destek almak için müşteri desteği ile iletişime geçmek büyük bir kolaylıktır.
 • Her web sahibinin programcılık geçmişi olmaya bilir kontrol panelinin kullanıcı için kolay çözümlü olmalıdır.
 • Web site sahibi olmanın bütçesi uzun vadede çok önemlidir. İhtiyacınızı karşılamayan hosting için fazla fazla para ödemeyi kimse istemez.

Yeni müşterilerimize özel %20 İndirim fırsatını kaçırmayın

Hosting hizmetini sizlere en uygun ve en kaliteli şekilde  sunduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. Herhangi bir problem karşısında çözümler arayan çalışanlarımız ile sizlere vereceğimiz hizmetlerden mutluluk duyarız. İhtiyacınıza göre bireysel veya kurumsal WordPress hostingler için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

sekme.net/wordpress-hosting

4. WordPress Kurulumu

Bu adımda en güncel ve sorunsuz çalışan WordPress altyapısını daha önceden satın aldığınız veya bizden satın almış olduğunuz hostinginize kurarak çalışmalara hemen başlıyoruz.

5. Tema Seçimi ve Kurulumu

Sitenizin görünümü örnek verdiğimiz tabela kadar da önemlidir. Çünkü gezdiğimiz caddede ilk tabelaya sonra da dükkana bakarız burada da dükkanımız sitemizin görünüşü olmuş oluyor. Sitemiz ne kadar sade ne kadar düz olursa o kadar iyi renk uyumlarının kötü olması ve karmaşıklık olmaması için daha dikkatli olmalısınız.

Dışardan bir göz olarak sitenizi sürekli değerlendirmelisiniz. WordPress ise bunları size tonlarca temayı sunan bir platformdur. Hem ücretsiz hemde ücretli temaları bulunmaktadır. WordPress tema galerisinde iyice gezdikten sonra kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz temayı seçin. Ücretli temalar için themeforest.net internet sitesini tercih edebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra geriye satın aldığınız veya ücretsiz indirdiğiniz temayı hostinginize düzgün bir şekilde yüklemek kalıyor. Eğer yüklerken sorun yaşıyorsanız veya beğendiğiniz temada bir takım özelleştirmeler, türkçe çevirileri ve ek modül eklemek gibi hizmetler almak istiyorsanız bu konuda size yardımcı oluyoruz.

6. Gerekli ve önemli eklentilerin kurulumu

WordPress te olmazsa olmazlarımızdan eklentilerdir eklentiler kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayabilir. WordPress sitenize yönetici gelişmeleri, web site güvenliği vb. gibi konularda fonksiyonelliğini artırabilecek tonlarca eklenti bulunmaktadır.

Örneğin sizler için seçtiğim eklentiler

 • WooCommerce ‒  Online bir mağaza kurmak istiyorsanız en iyi eklentilerdendir. Ürün satışı için idealdir.
 • Yoast SEO ‒  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), yüksek kalitede arama motoru ve içerik yayınlamanzda sizlere yardımcı olacak bir eklentidir.
 • WP fastest cache – Sitenizin daha hızlı açılmasını sağlayan bir önbellekleme eklentisidir.

Eğer bu eklentileri nasıl kuracağınızı veya ayarlarını nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız İletişim sayfamdan bana ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.