WordPress Hizmetleri

Markanız için daha fazlası...

WordPress Hizmetleri

WordPress Hizmeti

WordPress siteniz ile ilgili yardıma veya danışmanlığa ihtiyacınız varsa, hazırız. WordPress destek hizmeti ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Firmanız ve internet siteniz için profesyonel WordPress hizmetlerine mi ihtiyacınız var? WordPress web tasarımdan SEO hizmeti danışmanlığına kadar bir çok konuda hizmet veren wordpress ajansıyız.

Neden Buğra Yazar?

 • Alacağınız wordpress hizmeti için fatura alabilirsiniz.
 • İstanbul Pendik’teki ofisimi ziyaret edebilir yüz yüze görüşme imkanı bulabilirsiniz.
 • Her zaman ulaşabileceğiniz bir ekip ile problemlerinizi çözebiliriz.
 • 10+ yıllık WordPress tecrübesi ile projeniz emin ellerde olur.
 • 200+den referansa sahibiz.
 • Projeleriniz zamanında teslim edilir.
 • Gizlilik sözleşmesi imzalamaya hazırım, böylece son kaynak kodu üzerinde haklarınıza sahip olabilirsiniz.
wordpress-uzmani-bugra-yazar
 • 10 Yıllık Deneyim

  10+ yıllık sektör tecrübe ile her konuda müşterilerimize WordPress desteği veriyoruz.

 • Müşteri Desteği

  İyi bir müşteri desteği sunmaya ve her müşterinin işimizden tamamen memnun olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

 • İş Disiplini

  Beklenenin ötesine geçen WordPress hizmetleri sunmaya kararlıyız. Bu sebeple işimizi severek yapıyoruz.

 • Faturalı Hizmet

  Yaptığımız tüm çalışmalar için e-fatura kesmekteyiz.

İşi Uzmanına Bırakın

Sadece WordPress konusunda çalışan bir WordPress ajansımız var. İsmi Startup WordPress.  SEO uyumlu, güzel ve sağlam WordPress web siteleri oluşturuyor ve sürekli bakımını yapıyoruz. WordPress’i seviyoruz. Sizinde sevmeniz için problemlerinizi hızlıca çözebiliriz.

Sürekli WordPress desteği alacağınız danışmanınız olmaktan veya ihtiyaç duyduğunuzda sadece destek olmaktan mutluluk duyarım.

Donanımlı WordPress Ajansı

Firmalar için WordPress Eğitimi

+10 Yıllık WordPress tecrübesi +200’den fazla wp altyapısı kullanılarak hazırlanmış site referansı ve her zaman ulaşılabilen bir wordpress ajansıyız. İstanbul Pendik’te ofisimiz bulunmaktadır. İstanbul’da wordpress uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. WordPress hizmetleri kapsamında internet sitenizin altyapısını WordPress olarak tercih ettiyseniz. Yola doğru yol arkadaşı ile başladığınızı söyleyebilirim. Teknik konulara sahip değilseniz WordPress hizmetleri alarak web sitenizin yapımından teknik konularda benden destek alabilirsiniz. Wp hem güçlü altyapısı hemde zengin tema seçenekleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir platformdur. Peki WordPress hizmetleri ihtiyacınız olursa ne yapacaksınız? Cevabı oldukça basit WordPress hizmetleri için aşağıdaki fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

Yeni web site kurulumu, site yenileme, tema kurulumu, eklenti kurulumu, woocommerce kurulumu, sanal pos kurulumu, tema seçimimi, tema türkçeleştirme, hız optimizasyonu, SEO optimizasyonu, firmaya özel eklenti geliştirme, aylık bakım ve destek, eğitim, güvenlik, virüs temizleme gibi bir çok konuda firmamızdan WordPress hizmeti alabilirsiniz.

İnternet sitenizin altyapısını WordPress olarak tercih ettiyseniz. Yola doğru yol arkadaşı ile başladığınızı söyleyebilirim. Teknik konulara sahip değilseniz firmamızdan WordPress hizmetleri alarak web sitenizin yapımından teknik konulara kadar bizden WordPress desteği vermekteyiz.

WordPress, hem güçlü altyapısı hemde zengin tema seçenekleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir platformdur. Peki WordPress hizmetleri  ihtiyacınız olursa ne yapacaksınız? Her zaman ulaşabileceğiniz WordPress ajansı ile iletişime geçmeniz yeterli.

Sıkça Sorulan Sorular

Ne tür WordPress hizmetleri sunuyorsunuz?

WordPress konusunda Tasarım, Yazılım, Eğitim ve SEO gibi konularda A’dan Z’ye WordPress hizmetleri sunuyoruz.

Çalışmalar kim tarafından yapılıyor?

Çalışmalar ben ve ekibim tarafımdan yapılmaktadır.

Fatura kesiyor musunuz?

Buğra Yazar Danışmanlık, İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı vergisini veren bir firmadır. Dolayısı ile yaptığımız çalışmalar için fatura kesmekteyiz.

Memnun kalmazsam para iadesi yapıyor musunuz?

Bugüne kadar böyle bir durumla karşılaşmasak da bu karşılaşmayacağımız anlamına gelmiyor. Size taahhüt ettiğimiz konularda gerekli hizmet verilmediği takdirde para iadesi yapıyoruz

Çalışmalar ne kadar sürüyor?

Bu konu alacağınzı WordPress hizmetine göre değişiklik gösterebilir. 1 saatte sürebilir 1 haftada. Biz mümkün olan en kısa sürede problemlerinizi çözmekteyiz.

Ofisiniz var mı?

İstanbul Pendik ilçesinde fiziki ofisimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.