Markanız için daha fazlası...

Uygulamalı WordPress Eğitimi

Uygulamalı WordPress Eğitimi

Kişisel ya da kurumsal bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorsanız WordPress ile herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, sitenizi hayata geçirebilirsiniz. Fakat tasarımıyla dikkat çeken ve arama motorlarında doğal olarak üst sıralarda yer alan bir internet sitesine sahip olmak için WordPress‘e hakim olmanız gerekir. Zamandan ve bütçeden tasarruf sağlamak için WordPress eğitimi alarak sitenizi kendiniz kurabilir ve yönetebilirsiniz. Uzun yıllardır işini severek yapan bir WordPress uzmanı olarak size bu konuda profesyonel destek sağlıyorum.

WordPress Eğitimi

WordPress Eğitimi Nedir?

WordPress; kendi web sitesini tasarlayıp yönetmek isteyen firma sahipleri, girişimciler, blog yazarları için eşsiz fırsatlar sunan, popüler bir kişisel yayın sistemi. Son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahip olsa da WordPress’in tüm imkanlarından yararlanmak için sistemi kapsamlı şekilde öğrenmek gerekiyor. Bunun için de en ideal yol ise, WordPress eğitimi almak!

WordPress hakkında hiçbir deneyim ve bilginiz olmadan, alacağınız eğitim ile en temel bilgileri öğrenebilir, herhangi bir yazılımcı desteği almadan hazır temalar ile hayalinizdeki web sitesini oluşturabilirsiniz. Tarafımdan aldığınız eğitim sonrasında kısa sürede Web sitenizi kurabilir, SEO alt yapısına uygun hale getirebilirsiniz.

WordPress Eğitimi Neleri Kapsıyor?

WordPress eğitim içeriği, oldukça kapsamlı. Eğitimin ilk adımları, domain ve hosting satın alıp WordPress kurmayı öğrenmekle başlıyor. Ardından gerekli eklentileri kurmayı ve ayarlarını yapmayı öğretiyorum. Eğitim, kendi kurumsal web sitenizi, blogunuzu veya e-ticaret sitenizi kurup kendi ürünlerinizi satabilmenizi sağlayacak bilgileri de kapsıyor.

WordPress kursu ile ücretli ya da ücretsiz WordPress temalarını kurmayı, beğendiğiniz demoyu nasıl satın alıp kurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitenize tıklayan ziyaretçilerin ülke, şehir, cihaz gibi bilgilerini nasıl görüntüleyebileceğinizi ve web sitenize sosyal medya butonlarını nasıl ekleyebileceğiniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web sitenize ana sayfa, hakkımızda, hizmetler, ürünler, iletişim formu gibi alanlar oluşturup bunları menülere eklemeyi; yazı, resim ve video gibi içerik yüklemeleri yapabilmeyi bu eğitim ile kolaylıkla öğreneceksiniz. Eğitim tamamlandığında sitenizi tamamen yönetebilecek yetkinliğe sahip olabilirsiniz.

Halihazırda bir WordPress siteniz varsa sitenizin hızını artırmanız, tasarımını iyileştirmeniz ve arama motoru sıralamalarında üst sıralara çıkmanıza yardımcı olan SEO ayarlarını yapabilmeniz için gerekli bilgileri de sizinle paylaşıyorum. Ayrıca bu eğitimle virüs ve saldırılardan nasıl korunabileceğinize dair ipuçlarını sizlerle paylaşarak site güvenliğini artırmanıza yardımcı oluyorum.

WordPress Kursu Fiyatı Nedir?

WordPress eğitimini saat başı 100 TL ücretle satın alabilirsiniz. 10 Saatlik WordPress eğitimi satın aldığınızda size domain ve hosting de hediye ediyorum. WordPress kursu ödemenizi, web sitesi üzerinden kredi kartı ile peşin, taksitle ya da havale yolu ile yapabilirsiniz. Ödemenizi nakit yada EFT yolu ile de yapmanız mümkün.

WordPress Uzmanı Buğra Yazar Kimdir?

Sektördeki önemli kurum ve kuruluşlarda WordPress danışmanı ve uzmanı olarak çalıştım. 10 yıllık sektör tecrübesi ile WordPress ve SEO alanlarında pek çok kişi ve kuruma eğitim vermeye devam ediyorum. WordPress kursu adı altında Skype, Zoom gibi uygulamalar aracılığıyla online olarak gerçekleşen eğitim programları ile her zaman yanınızdayım.

Siz de WordPress eğitimine katılarak web sitelerinizin kurulum, tasarım ve yönetim süreçlerini kendiniz takip etmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Eğitim İçerikleri

WordPress eğitimi ile web sitesi yönetimi konusunda tecrübe sahibi olur kendi sitelerinizi kurup yönetebilirsiniz. WordPress eğitimleri şu bilgileri içerir.

Alan Adı ve Hosting Satın Alma

Her sitenin bir ismi vardır. Bu isme domain adı verilir. Bir site kuracağınız zaman sitenin ismini en az 1 yıllığına satın almalısınız. Alan adı satan birçok firma vardır. Bu firmalarla iletişim kurup alan adınızı almalısınız. İsimtescil ve yonja en popüler alan adı firmalarıdır. WordPress eğitimi ile alan adını nereden nasıl alacağınızı öğrenirsiniz. Hosting seçimi nasıl yapılır. Hosting nasıl yönetilir. Almış olduğunuz alan adının hostinge nasıl yönlendirildiğini WordPress eğitimi ile öğrenebilirsiniz.

WordPress Kurulum Ayarları

WordPress eğitimi ile wordpressi hızlı bir şekilde hostinge kurulur. WordPress yönetim panelinden erişim sağlayıp yönetim panel menüleri tanıtılır. WordPress ayarları yapılarak kurulum sonrası yapılması gerekenler anlatılır. WordPressin çalışma yapısı anlatılır.

Tema Seçimi ve Yüklenmesi

İçeriğinize uygun tema seçimi konusunda eğitimler verilir. Temanın yüklenmesi ve ayarlanması konusunda teknik bilgiler anlatılır. Bileşenlerin temadaki yerleşiminin ayarlanması hakkında derin bilgiler verilir.

Sayfalar, Yazılar ve Menüler

WordPress sisteminde sayfa ve yazı oluşturma hakkında bilgi verilir. Sayfa ve yazı özellikleri anlatılır. Etiketleme, kategori oluşturma yazı tipini belirtme, görselleri öne çıkarma, menü oluşturma, menüleri düzenleme, alt ve üst menü ayarı gibi konularda bilgiler verilir.

WordPress Eğitim Fiyatları

WordPress Eğitimi

250 TL / 1 SAAT
15 dakika ücretsiz tanışma dersi
 • Temel WordPress Eğitimi
 • Skype & Zoom

Soru Cevap WordPress Eğitimi

300 TL / 1 SAAT
15 dakika ücretsiz tanışma dersi
 • Temel WordPress Eğitimi
 • Skype & Zoom

WordPress Eğitimi

500 TL / 1 SAAT
15 dakika ücretsiz tanışma dersi
 • Uygulamalı WordPress Eğitimi
 • Skype & Zoom
 • Uygulamalı Dersler
 • Soru-Cevap
 • Domain & Hosting Hediye

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimler nasıl yapılıyor?

Eğitimler Skype yada Zoom gibi programlar aracılığı ile online olarak yapılır.

Ortalama kaç ders sonra wordpress'i öğrenmiş olurum?

Eğitim deneyimlerime göre ortalama 4-5 saat yeterli olacaktır.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödemeyi nakit yada EFT ile yapabilirsiniz.

Eğitim ücreti ne kadar?

WordPress eğitimini saat başı 100 TL ücretle satın alabilirsiniz.

“Uygulamalı WordPress Eğitimi” için 25 Yorum

 1. Kendisinden toplamda 12 saat ders aldım, ve wordpress’in wsini bile bilmeyen beni aldı, hiç ummayacağım bir yere getirdi. Ben de çok çalıştım tabi. Sadece Buğra hocamla olmadı. Ben de çalıştım. Çalışmak lazım. Ama Buğra Hoca olmadan ne kadar çalışırsam çalışayım bir gram ilerleyemiyordum. İyi ki varsın hocam. Çok bilgili ve sabırlı bir hoca kendisi.

 2. Iyi bir websitesi olusturmak istiyorsunuz ama bu isin ustesinden nasil geleceginizi bilemiyor musunuz? Bu isi profesyonelinden ogrenin. Hem ogretip, hem websitesi kurulumda sizlere yardimci oluyor. Yol haritasi ciziyor ve her asamayi tane tane anlatiyor. Birlikte http://www.projekentseldonusum.com üzerinden uygulamalı eğitim aldım ve aldığım WordPress eğitiminden çok memnun kaldim. Tavsiye ederim.

 3. Buğra Bey gayet işinin ehli, iletişimi güçlü, pozitif bir insan. Kendisinden aldığım derslerde iki kişilik zinde bir ekip yarattık. Her ne kadar, bana zor soru sor bunlar kolay sorular deyip dursa da 🙂 O kolay dediği sorular benim işimde çok önemli noktaları dolduruyor. Kendisinden ders almak için Beylikdüzünden Pendiğe geliyorum, ben yoldayken gün bitiyor, mevsim değişiyor, ama Buğra Bey ile biliyorum ki işim de gelişiyor. Çok mümtaz, pek mahir, esaslı bir şahsiyet. İnşallah devamlı bir birlikteliğimiz olur, zira kaliteli insanlar her zaman insanın karşısına çıkmıyor. Son sözüm de şu olsun, Bu adam işi biliyor.

  1. Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim Taner Bey. Benim içinde çok keyifli bir eğitim oldu. Ne zaman ihtiyacınız olursa yarımcı olmaya hazırım

 4. WordPress eğitimi alabileceğiniz, işinde uzman ve tecrübeli. Düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

 5. wp consulting pro tema kurdum bazı ayarlarda zorlanıyorum bana uygulamalı 1 er saatlik dersler verimisiniz web üzerinden
  mümkünse fiyat teklifinizi arz ederim
  saygılar

 6. Kendisinden henüz hizmet almadım. Tam domainimin süresi doluyordu ki 1.5 yıl önce yardımcı oldu sağolsun halen ödeyeceğim 🙂
  Bugüne kadar WordPress hakkında sorupta cevabını alamadığım soru olmamıştır. Kişilik olarak samimi bir yapıya sahip. Aynı zamanda tam yeni nesil bir aile babası.
  Herkes bildiği işi yapmalı diye düşünüyorum. Buğra hocam ise gerçek bir WordPress uzmanı.
  Hayırlı işler dilerim hocam 🙂

 7. İlk kez aldığım online WordPress eğitiminin, kendime çok fazla katkı sağladığını hissediyorum. Buğra hoca, çok faydalı bir eğitim veriyor, kısa sürede fazlasıyla bilgi veriyor. Aldığım 4. ders ve çoğu konuda daha bilgi sahibiyim. Buğra hocanın da katkısıyla zamanla daha da iyi olacağına eminim. 🙂

  1. Sena Hanım sizden bu kadar güzel ve olumlu dönüşler almak beni mutlu etti. Teşekkür ederim.

 8. Buğra bey, iki günde gerçekleştirdiği word press eğitiminde, bu konu hakkına hiç bir fikri olamayan bana bile, yahu word press le bende web sayfası yapabilirim cesaret ve isteğini verecek kadar bizi bilgilendirdi. Her öğrenci ile online olarak tek tek ilgilendi. Word press eğitimi programındaki tüm konuları kolaydan zora, basitten detaya örneklerle ve karşılıklı uygulamalı olarak anlattı. Bu işe merak eden bir kişi olarak Buğra bey 'in Word Press eğitimini tavsiye eder misiniz? diye bana sorarsanız, cevabım "evet, evet, evet" olur.

 9. WordPress eğitimi almak istemem üzerine bir eğitim sitesinde Buğra hocanın profilini gördüm. Bunun üzerine Google üzerinden adını yazdığımda kendi bloğu ve videoları ile karşılaştım. Bana WordPress eğitimi verebilecek doğru insan olduğuna karar verdim ve 2.5 saatlik eğitime karar verdik. Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz ders sonrasında aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Kendimi biraz olsun worpress bilgi sahibi olduğunu sanıyormuşum fakat hiçbir şey bilmediğimi öğrendim. Sadece worpress değil aynı zamanda Seo konusunda da bilgi sahibi olması ve derste Seo ile ilgili anlatım yapması çok iyi oldu.

  1. Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim Gurur Bey
   Çok keyifli ve güzel ve akıcı bir eğitim oldu. Yeni projenizde kolaylıklar dilerim.

 10. WordPress öğrenme isteğim sayesinde Buğra beyin WordPress eğitimine katıldım. Benim için çok verilmli ve eğlenceli bir eğitim oldıu. Kolektif Academy bünyesinde Buğra bey ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitim çok interaktif geçti. WordPress konusunda hiçbir bilgi birikimim olmamasına rağmen şimdi kendi internet sitemi kuracak ve analizlerini de inceleyebilecek kadar bilgi sahibi olarak görüyorum.

  1. Katıldığınız için teşekkürler. Kolektif Academy ekibine bu güzel etkinliği organize ettiği için ayrıca teşekkür ederim

 11. Buğra Bey alanında gerçekten uzman birisi. Eğer WordPress öğrenmek istiyorsanız kendisi size bunu öğretecek doğru kişidir. Çok kısa bir sürede öğrenmem gereken çokça detayı kendisi sayesinde öğrendiğimi söyleyebilirim. Ayrıca son derece sabırlı, yardımsever ve ilgili bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir