Markanız için daha fazlası...

Uygulamalı WordPress Eğitimi

Uygulamalı WordPress Eğitimi

Kişisel ya da kurumsal bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorsanız WordPress ile herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, sitenizi hayata geçirebilirsiniz. Fakat tasarımıyla dikkat çeken ve arama motorlarında doğal olarak üst sıralarda yer alan bir internet sitesine sahip olmak için WordPress‘e hakim olmanız gerekir. Zamandan ve bütçeden tasarruf sağlamak için WordPress eğitimi alarak sitenizi kendiniz kurabilir ve yönetebilirsiniz. Uzun yıllardır işini severek yapan bir WordPress uzmanı olarak size bu konuda profesyonel destek sağlıyorum.

WordPress Eğitimi

WordPress Eğitimi Nedir?

WordPress; kendi web sitesini tasarlayıp yönetmek isteyen firma sahipleri, girişimciler, blog yazarları için eşsiz fırsatlar sunan, popüler bir kişisel yayın sistemi. Son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahip olsa da WordPress’in tüm imkanlarından yararlanmak için sistemi kapsamlı şekilde öğrenmek gerekiyor. Bunun için de en ideal yol ise, WordPress eğitimi almak!

WordPress hakkında hiçbir deneyim ve bilginiz olmadan, alacağınız eğitim ile en temel bilgileri öğrenebilir, herhangi bir yazılımcı desteği almadan hazır temalar ile hayalinizdeki web sitesini oluşturabilirsiniz. Tarafımdan aldığınız eğitim sonrasında kısa sürede Web sitenizi kurabilir, SEO alt yapısına uygun hale getirebilirsiniz.

WordPress Eğitimi Neleri Kapsıyor?

WordPress eğitim içeriği, oldukça kapsamlı. Eğitimin ilk adımları, domain ve hosting satın alıp WordPress kurmayı öğrenmekle başlıyor. Ardından gerekli eklentileri kurmayı ve ayarlarını yapmayı öğretiyorum. Eğitim, kendi kurumsal web sitenizi, blogunuzu veya e-ticaret sitenizi kurup kendi ürünlerinizi satabilmenizi sağlayacak bilgileri de kapsıyor.

WordPress kursu ile ücretli ya da ücretsiz WordPress temalarını kurmayı, beğendiğiniz demoyu nasıl satın alıp kurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitenize tıklayan ziyaretçilerin ülke, şehir, cihaz gibi bilgilerini nasıl görüntüleyebileceğinizi ve web sitenize sosyal medya butonlarını nasıl ekleyebileceğiniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web sitenize ana sayfa, hakkımızda, hizmetler, ürünler, iletişim formu gibi alanlar oluşturup bunları menülere eklemeyi; yazı, resim ve video gibi içerik yüklemeleri yapabilmeyi bu eğitim ile kolaylıkla öğreneceksiniz. Eğitim tamamlandığında sitenizi tamamen yönetebilecek yetkinliğe sahip olabilirsiniz.

Halihazırda bir WordPress siteniz varsa sitenizin hızını artırmanız, tasarımını iyileştirmeniz ve arama motoru sıralamalarında üst sıralara çıkmanıza yardımcı olan SEO ayarlarını yapabilmeniz için gerekli bilgileri de sizinle paylaşıyorum. Ayrıca bu eğitimle virüs ve saldırılardan nasıl korunabileceğinize dair ipuçlarını sizlerle paylaşarak site güvenliğini artırmanıza yardımcı oluyorum.

WordPress Kursu Fiyatı Nedir?

WordPress eğitimini saat başı 100 TL ücretle satın alabilirsiniz. 10 Saatlik WordPress eğitimi satın aldığınızda size domain ve hosting de hediye ediyorum. WordPress kursu ödemenizi, web sitesi üzerinden kredi kartı ile peşin, taksitle ya da havale yolu ile yapabilirsiniz. Ödemenizi nakit yada EFT yolu ile de yapmanız mümkün.

WordPress Uzmanı Buğra Yazar Kimdir?

Sektördeki önemli kurum ve kuruluşlarda WordPress danışmanı ve uzmanı olarak çalıştım. 10 yıllık sektör tecrübesi ile WordPress ve SEO alanlarında pek çok kişi ve kuruma eğitim vermeye devam ediyorum. WordPress kursu adı altında Skype, Zoom gibi uygulamalar aracılığıyla online olarak gerçekleşen eğitim programları ile her zaman yanınızdayım.

Siz de WordPress eğitimine katılarak web sitelerinizin kurulum, tasarım ve yönetim süreçlerini kendiniz takip etmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Eğitim İçerikleri

WordPress eğitimi ile web sitesi yönetimi konusunda tecrübe sahibi olur kendi sitelerinizi kurup yönetebilirsiniz. WordPress eğitimleri şu bilgileri içerir.

Alan Adı ve Hosting Satın Alma

Her sitenin bir ismi vardır. Bu isme domain adı verilir. Bir site kuracağınız zaman sitenin ismini en az 1 yıllığına satın almalısınız. Alan adı satan birçok firma vardır. Bu firmalarla iletişim kurup alan adınızı almalısınız. İsimtescil ve yonja en popüler alan adı firmalarıdır. WordPress eğitimi ile alan adını nereden nasıl alacağınızı öğrenirsiniz. Hosting seçimi nasıl yapılır. Hosting nasıl yönetilir. Almış olduğunuz alan adının hostinge nasıl yönlendirildiğini WordPress eğitimi ile öğrenebilirsiniz.

WordPress Kurulum Ayarları

WordPress eğitimi ile wordpressi hızlı bir şekilde hostinge kurulur. WordPress yönetim panelinden erişim sağlayıp yönetim panel menüleri tanıtılır. WordPress ayarları yapılarak kurulum sonrası yapılması gerekenler anlatılır. WordPressin çalışma yapısı anlatılır.

Tema Seçimi ve Yüklenmesi

İçeriğinize uygun tema seçimi konusunda eğitimler verilir. Temanın yüklenmesi ve ayarlanması konusunda teknik bilgiler anlatılır. Bileşenlerin temadaki yerleşiminin ayarlanması hakkında derin bilgiler verilir.

Sayfalar, Yazılar ve Menüler

WordPress sisteminde sayfa ve yazı oluşturma hakkında bilgi verilir. Sayfa ve yazı özellikleri anlatılır. Etiketleme, kategori oluşturma yazı tipini belirtme, görselleri öne çıkarma, menü oluşturma, menüleri düzenleme, alt ve üst menü ayarı gibi konularda bilgiler verilir.

WordPress Eğitim Fiyatları

WordPress Eğitimi

150 TL / 1 SAAT
15 dakika ücretsiz tanışma dersi
 • Temel WordPress Eğitimi
 • Skype & Zoom
 • Uygulamalı Dersler
 • Soru-Cevap

WordPress Eğitimi

500 TL / 5 SAAT
15 dakika ücretsiz tanışma dersi
 • Temel WordPress Eğitimi
 • Skype & Zoom
 • Uygulamalı Dersler
 • Soru-Cevap

WordPress Eğitimi

1000 TL / 10 SAAT
15 dakika ücretsiz tanışma dersi
 • Temel WordPress Eğitimi
 • Skype & Zoom
 • Uygulamalı Dersler
 • Soru-Cevap
 • Domain & Hosting Hediye

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimler nasıl yapılıyor?

Eğitimler Skype yada Zoom gibi programlar aracılığı ile online olarak yapılır.

Ortalama kaç ders sonra wordpress'i öğrenmiş olurum?

Eğitim deneyimlerime göre ortalama 4-5 saat yeterli olacaktır.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödemeyi nakit yada EFT ile yapabilirsiniz.

Eğitim ücreti ne kadar?

WordPress eğitimini saat başı 100 TL ücretle satın alabilirsiniz.