WordPress Bakım Hizmeti

WordPress aylık bakım hizmeti kapsamında düzenli bakım, tema ve plugin güncelleme, yedekleme ve güvenlik ihtiyaçlarınızı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

WordPress Bakım ve Destek

İnternet sitenize göre aylık 250 TL’den başlayan fiyat ile destek hizmeti alabilirsiniz. Sitenizde bir problem olduğunda ulaşacağınız güvenilir, wordpress’i bilen ve 10 yıllık tecrübeye sahip olan biriyle çalışma imkanı bulacaksınız. Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

WordPress bakım ve destek hizmeti kapsamında düzenli bakım, tema ve plugin güncelleme, yedekleme ve güvenlik ihtiyaçlarınızı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kişisel bloglardan kurumsal sitelere, hobi amaçlı sitelerden e-ticaret sitelerine kadar bir çok türde WordPress sitesi için periyodik bakım hizmeti veriyoruz.

Aylık WordPress bakım hizmeti ile zor zamanlarda çözemediğiniz problemleri çözüyor, acil durumlarda hemen ulaşacağınız, web sitenize freelance olarak bakım hizmetleri veriyoruz. Site altapısı olarak WordPress tercih ediyorsanız, aylık bakım hizmeti alarak bu tarz problemleri minimuma indirebilirsiniz. Bu sorunlar başınıza gelse bile problemi hızlıca çözecek bir wordpress uzmanı ile çalışıyorsanız işi uzmanına bıraktığınız için içiniz rahat olacaktır.

WordPress Güncellemesi

WordPress’in yeni sürümleri yayınlandıkça site altyapısının da yayınlanan yeni sürüme yükseltilmesi.

Eklenti Güncellemeleri

Aktif eklentilerin son sürümlerine güncellenmesi, güncelleme sonrası oluşabilecek uyumsuzlukların tespit edilerek giderilmesi.

Tema Güncellemeleri

Sitede kullanılan aktif temanın yayınlanan yeni sürüme güncellenmesi, güncelleme sonrası ortaya çıkabilecek tasarım ve işlev bozukluklarının giderilmesi.

Veritabanı Bakımı

Periyodik olarak veritabanına yük oluşturabilecek yazı revizyonlarının, spam yorumların ve zamanı geçmiş kayıtların (transients) temizlenmesi.

Hata Düzeltmeleri (bugfix)

Geliştirme düzeyinde olmamak kaydıyla tespit edilecek hata düzeltmelerinin (bugfix) yapılması.

Güvenlik Güncellemeleri

WordPress güvenliği ile alakalı yapılan teknik çalışmalar.

Tek Seferlik Bakım Hizmeti

Aylık periyodik olarak tema, eklenti ve güvenlik güncellemeleri yapılır
300 TL / TEK SEFERLİK
 • Tema Güncellemeleri
 • Eklenti (Plugin) Güncellemeleri
 • Güvenlik Güncellemeleri
 • Hata Düzeltmeleri (bugfix)

Aylık Bakım Hizmeti

Aylık periyodik olarak tema, eklenti ve güvenlik güncellemeleri yapılır
500 TL 3 AY
 • Tema Güncellemeleri
 • Eklenti (Plugin) Güncellemeleri
 • Güvenlik Güncellemeleri
 • Hata Düzeltmeleri (bugfix)
 • Sözleşme süresi: 3 AY

Yıllık Bakım Hizmeti

Aylık periyodik olarak tema, eklenti ve güvenlik güncellemeleri yapılır
3.000 TL 12 AY
 • Tema Güncellemeleri
 • Eklenti (Plugin) Güncellemeleri
 • Güvenlik Güncellemeleri
 • Hata Düzeltmeleri (bugfix)
 • Sözleşme süresi: 12 AY

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress site kurulumu için nelere ihtiyacım var?

Alan adı (Domain), Barındırma Hizmeti (Hosting), Site Teması (Themes) ve son olarak sitenizin içeriklerinin önceden hazırlanmış olması gerekmektedir. Eğer domain veya hostinginiz yoksa sizin adınıza oluşturabiliriz.

Alan adı veya hosting konusunda bilgim yok yardımcı olur musunuz?

Alan adı, internetteki site isminiz anlamına gelmektedir. Örneğin bugrayazar.com.tr bir alan adıdır. Eğer bu alan adını satın almadıysanız bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için satın alabiliriz.

Hosting ise sitenize yükleyeceğimiz dosyaların çalışması için gereken dosya barındırma servisidir. Bu olmazsa sitenizi açamayız. Eğer bu konuda bilginiz yoksa yine sizin adınıza bu servisleri oluşturabiliriz.

Size istediğim zaman ulaşabilir miyim?

E-Posta, Telefon, WhatsApp, Skype üzerinden 09:00 – 19:00 mesai saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Sitemi yenilediğimde eski içeriklerim kaybolur mu?

Altyapınız WordPress ise çalışmaya başlamadan önce yedek alarak yeni hazırlayacağımız internet sitesine taşıyabiliriz.

Site tamamlandıktan sonra destek veriyor musunuz?

Hazırladığımız her web sitesi için bizim tarafımızdan kaynaklanan problemleri hızlı bir şekilde çözüyoruz. Eğer farklı bir modül yada yazılım talebiniz olursa da harcayacağımız mesai saatini hesaplayıp, en uygun fiyatı vererek isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

Kişisel blog kurulumlarında 3 gün, Kurumsal web sitelerde 7 gün, E-ticaret sitelerinde 15 iş gününde sitenizi teslim ediyoruz.