wordpress-uzmani-bugra-yazar

Merhaba, ben Buğra Yazar, 1991 yılında İstanbul’da doğup büyüdüm ve şuanda İstanbul’da ikamet ediyorum. Kartal Meslek Lisesinde bilgisayar programcılığı ve İnönü Üniversitesinde Basım ve Yayım okudum.

İnternet siteleri hazırlayan, SEO danışmanlığı ve eğitim veren bir uzmanım.

Küçüklüğümden beri başlayan internete olan merakım HTML ve CSS ile başladı, grafik tasarım ile devam etti. 2011’de ilk profesyonel kariyerim Peak Games ile çalışmamla beraber farklı bir boyut kazandı.

2013’de İnönü Üniversitesi’nde okumaya başladıktan sonra farklı bir çizgide ilerlemeye başladım.

Web sitelerin sadece web sitesi olarak kalmaması ve kendime özgü görsel bakış açısında üretebilmek adına UX ve SEO kavramları ile tanıştım.

Bu sırada merak ile başlayıp olumlu dönüşler aldığım  Youtube kanalımda WordPress ve seo ile ilgili içerikler üreterek sektöre katkıda bulundum ve #network ağımı olabildiğince genişlettim. Bana yeni kapılar açtı.

Youtube eğitimleri devam ederken networklerim aracılığıyla Kolektif Academy’de eğitim verme şansı buldum.  Eğitim alanında ilerlemeye devam ederken WordPress eğitimlerini daha ileri bir boyuta taşımak için ofisimin bir kısmını youtube stüdyosuna dönüştürdüm.

2020 yılında SekmeNet Web Çözümleri firmasını kurarak Domain & Hosting ve WordPress hizmetleri vermeye devam ediyorum.

İş birliklerine, iş tekliflerine açığım.